Windows 10, Windows 7 veya Windows 8 ile Birlikte Nasıl Kullanılır?

Twitter’ da Anket Nasıl Hazırlanır?

Telefonlar Nasıl Daha Hızlı Şarj Edilebilir?

Microsoft Word’de Otomatik Düzeltme Nasıl Kapatılır?

İyi Bir Hacker Olabilmek İçin Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerek

İyi Bir Hacker Olabilmek İçin Hangi Özelliklere Sahip Olmak Gerek

İnternet kullanıcılarının çoğu bir hacker olmayı hayal eder. Fakat hacker olabilmek için çok geniş internet kullanım bilgisine, program açıklarının tespitine ve detaycı olmanız gerektiğini bilmelisiniz. İyi bir hacker olabilmek için hangi özelliklere sahip olmak gerek bunu birçok kişi defalarca internette araştırmıştır.

Bir kişinin neden hacker olmak istediğine karar vermesi gerekir öncelikle. Sonrasında hacker olmak için gerekli donanıma sahip olup olmadığını bilmesi gerekir. İyi bir hacker olmak için programlamayı iyi bir derecede bilmeniz şartı ilk koşullardan biridir. Programlama ile ilgili herhangi bir bilginiz yoksa hacker olma hayallerinize veda etmeniz gerektiğinin farkına varabilirsiniz.

Bir kişinin bilgisayarına girmek hacker olduğunuz anlamı taşımaz. Teknoloji ile ilgili her haberi çok iyi takip etmelidir. Yeni çıkan ya da çıkacak olan program ve uygulamaları en iyi şekilde takip etmelisiniz. Bir programdaki açığı anında yakalamanız sizin hacker olma yolunda ilk adımları attığınızın işaretidir.

Hacker olan kişiler internet kullanımını en iyi şekilde bilen kişilerdir. İnternetteki tüm açıkları tek bir tuş ile açığa çıkarak saldırıya geçebilmelidir. Hacker kişiler genel olarak hacker diye adlandırılmazlar. Bu yüzden herhangi bir internet saldırısı için tecrübeye ihtiyacınız olması gerektiğini bilmelisiniz.

Windows işletim sistemlerinde genellikle yeni sürümlerde birçok açık meydana gelmektedir. İyi bir hacker bu işletim sisteminin hatalarını bilgisayar başında vakit geçirerek en iyi şekilde tespit edebilmektedir. Bolca vaktinizin olması gerektiğini çok iyi biliyorsunuzdur.

İyi bir hacker olmak için hangi özelliklere sahip olmak gerek diye araştıran internet kullanıcıların daha yolun başında vazgeçebilirler. Dikkat ve tecrübe ile edinilen bu hacker hayalleri ummadığınız bir zamanda bulduğunuz bir açıkla gerçekleşebilir.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.