Windows 10, Windows 7 veya Windows 8 ile Birlikte Nasıl Kullanılır?

Twitter’ da Anket Nasıl Hazırlanır?

Telefonlar Nasıl Daha Hızlı Şarj Edilebilir?

Microsoft Word’de Otomatik Düzeltme Nasıl Kapatılır?

iPhone’da Verimliliğinizi Artıracak En Yeni 5 Uygulama

iPhone’da Verimliliğinizi Artıracak En Yeni 5 Uygulama

Apple firmasının ürettiği iPhone serisi, akıllı telefonlar içinde sürekli kendini yenileyen bir model olarak kullanıcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. Çoğunlukla Apple piyasaya sürdüğü her modelde birçok yeni özellik ve uygulama geliştirse de, kullanıcıların mükemmeli araması nedeniyle uygulama tasarımcıları da sürekli olarak yeni uygulamalar geliştiriyor ve iPhone marka telefonların verimliliğini artırma noktasında kullanıcılara seçenekler sunuyorlar.

Özellikle ekranı küçük iPhone’lardan sonra piyasaya sürülen iPhone 6 dev ekranı ile akıllı telefon kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başardı. Peki iPhone’da verimiliği artıracak en yeni uygulamalar hangileridir? Biz, iPhone tutkunları için bu uygulamaları araştırdık ve 5 uygulamayı sizin için seçtik. İşte o 5 uygulama:

Swype

Android işletimine göre iPhone kullanıcılarının bir adım öne çıkmasını sağlayan bu uygulama ile kullanıcılar, ekran üzerinde parmaklarını gezdirmek suretiyle yazı yazabilmekte. Bu uygulama iOS 8 işletim sistemini kullanan iPhone 6 modellerinde muhakkak bulunması gereken mükemmel bir uygulama olarak sizlere tavsiye edeceğimiz bir ürün. Fiyatı ise sadece 1.99 TL

 Movie

iPhone marka bir telefona sahipseniz, hele bir de sosyal platformlarda video paylaşmak gibi bir merakınız varsa bu uygulama tam size göre. iMovie adlı uygulama ile kaydettiğiniz videolarda efekt kullanarak iPhone marka telefonunuzla sosyal ağlarda sükse yapabilirsiniz. Fiyatı için ödeyeceğiniz 10.49 TL’ye değeceğine emin olabilirsiniz.

1password

iPhone’da verimliliğinizi artıracak uygulamalar arasında bu uygulamayı da ihmal etmemek lazım. Eğer şifrelerinizi çok sık unutmak gibi bir hastalığınız varsa 1Password uygulaması tam size göre. Kullandığınız uygulamalardaki şifrelerinizi unuttuğunuzda parmak izinizle size şifrenizi hatırlatan bu ilgi çekici programı ücretsiz edinebildiğiniz gibi, cihazınızın ve uygulamalarınızın da güvenliğini sağlayacaksınız. Eğer iPhone sahibi iseniz sakın bu programı ihmal etmeyin deriz.

Yahoo_weather_iphone

iOS 8 işletim sistemi için güncellenen bu uygulama, özellikle iPhone 6 kullanan insanlar için gerekli olduğunu düşündüğümüz bir uygulama. Yahoo Hava Durumu uygulaması, geniş ekranlı iPhone 6’larda zevkle kullanacağınız, bilgilendirmeleriyle de hayatınızı kolaylaştıracak bir yapıda tasarlanmış. Kullanmayı düşünenlere bir güzel haber de uygulamanın ücretsiz olarak edinilebilmesi.

Litely

Hem iPhone’a sahibi bir kullanıcısısınız hem de Instagram’da boy gösteriyorsunuz. İşte tam size ve telefonunuza yakışacak bir uygulama daha. Instagram’daki filtrelere bambaşka bir hava katmanızı sağlayacak olan bu uygulama ile bütün fotoğrafları baştan sona değiştirmeniz mümkün. Bu şekilde iPhone sahibi olmayan arkadaşlarınızı kıskandırmanızı sağlayan Litely,  ücretsiz edineceğiniz bir uygulama olarak beğeninize sunuluyor.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.