Windows 10, Windows 7 veya Windows 8 ile Birlikte Nasıl Kullanılır?

Twitter’ da Anket Nasıl Hazırlanır?

Telefonlar Nasıl Daha Hızlı Şarj Edilebilir?

Microsoft Word’de Otomatik Düzeltme Nasıl Kapatılır?

İos İçin En İyi E-Posta Uygulamaları Nelerdir

İos İçin En İyi E-Posta Uygulamaları Nelerdir

iOS işlemcili iPhone cihazınızda kullanabileceğiniz e-mail, e-posta uygulamaları hem özel hayatınızda hem de iş hayatınızda büyük bir kolaylık sağlıyor. Bunun için şimdiye kadar oldukça fazla tercih edilen birbirinden kullanışlı e-posta uygulamaları ve servislerini inceleyeceğiz. Aynı zamanda 2016 yılında da halen popülaritesini sürdüren, sürekli güncellenen iOS için En İyi E-Posta Uygulamaları  işinizi görecektir.

  1. Inbox (Microsoft Outlook)

Microsoft Outlook mobil versiyonu olarak da nitelendirebileceğimiz Inbox uygulaması hem tasarım olarak, hem de işlevselliği ile oldukça başarılı bir e-mail servisi uygulaması. Kolay bir kullanıma sahip olması, basit ve şık, net bir arayüzü ile oldukça güzel görünüyor.

Inbox uygulaması sadece e-posta hizmetini sunmakla kalmaz, aynı zamanda zamanlayıcı ve takvim gibi seçenekleri de bulunur.

  1. Boxer

Fazla bilinmeyen ancak oldukça kullanışlı bir e-mail uygulaması. En büyük özelliği ise Dropbox üzerinden kolay bir şekilde büyük boyut dosyalarınızı göndermenizi sağlıyor. Diğer bir yandan size gelen mailleri beğenebiliyorsunuz. Daha çok sosyalleştirilmiş bir arayüze sahip bir e-mail uygulaması.

  1. Gmail

Hem kişisel amaçlı hem de iş amaçlı ülkemizde en çok kullanılan mail hizmet sağlayıcılarından bir tanesi olan Gmail tamamen ücretsiz olan, güçlü bir e-posta uygulamasıdır. Şık bir tasarımı var ve istenmeyen mailleri engellemek çok kolay olduğu gibi, size gelecek olan mailleri farklı kategorilerde bulunmasını sağlayacak derecede özelleştirme seçeneklerinin bulunması da oldukça başarılı.

  1. Mailbox

Ücretsiz ve oldukça başarılı mail uygulamalarından birisi Mailbox. Dropbox tarafından satın alındığında ünlenen bir mail servisi, en güzel özelliği ise her kullanıcısının 1 GB hafızaya sahip olmasıdır. Bu da demek oluyor ki 1 GB kadar Dropbox üzerinde dosya kullanımı gerçekleştirebilirsiniz ve bu sayede büyük boyut dosyaları da Mailbox ile insanlarla paylaşmak çok daha kolay.

 

  1. Molto

Eğer sosyal medya tutkunuysanız, bu e-posta servisi uygulamasını çok seveceksiniz çünkü hem tasarımı hem de bildirim sistemi özel olarak sosyal medya hareketlerinize göre dizayn edilmiş. Biraz Facebook biraz da Twitter’ı andıran bir tasarıma sahip olan Molto ayrıca pek çok özelleştirilebilir gelen e-mail kutusu seçeneklerini de sunmaktadır.

medium_landscape

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.