Windows 10, Windows 7 veya Windows 8 ile Birlikte Nasıl Kullanılır?

Twitter’ da Anket Nasıl Hazırlanır?

Telefonlar Nasıl Daha Hızlı Şarj Edilebilir?

Microsoft Word’de Otomatik Düzeltme Nasıl Kapatılır?

İnstagram’da Popüler Hashtag Nasıl Bulunur?

İnstagram’da Popüler Hashtag Nasıl Bulunur?

İnstagramda popüler hashtag nasıl bulunur, bu yazımızda kısaca anlatılmaktadır. İnstagram’da hashtag bulmak çok sıkıcı ve zor bir süreç olabilir. Popüler kullanıcıların kullandığı hashtaglar inceleyebilirsiniz. Popüler grupların sürekli kullandığı hashtaglar vardır. Bu hashtaglardan de faydalanabilirsiniz. Tagsforlikes adlı uygulama sayesinde de, belirli kategorilerdeki en popüler hashtagler bulabilirsiniz.

Webstagram gibi bazı İnstagram ortamları da en çok kullanılan hashtagları sizlere sunmaktadır. Popüler kullanıcıların kullandığı hashtagları inceleyebilir vebazı grupların sürekli kullandığı hashtagları takibe alabilirsiniz. İnstagram da paylaştığımız fotoğraflarda, fotoğrafların alt kısımlarında “#” simgesi ile başlayan hashtagları görürsünüz. Bu hashtagın anlamı ise bir fotoğrafı belli bir sayfada toplamaktır. Yani #instagramhashtag’ı adı altında o hashtag’ı kimlerin eklediği ve kimlerin fotoğraflarının olduğunu görürsünüz.

Hashtag’ı eklerken kesinlikle “#” ifadesinin kullanmanız gerekmektedir. 2014 Instagram Popüler Hashtagleri şunlardır:#instamood #instagood#selfie #selfieturkiye #baby #tagsforlikes #like4like #bestoftheday #türkiye#happy.Yapılanbirçok araştırma, bu şekilde sunulan popüler hashtag listelerinin kısa süre içinde değiştiğini gösteriyor. Her gün milyonlarca paylaşım yapılması ve her paylaşımda yenihashtaglerin kullanılması popülerlik oranını da değiştirmektedir. İnstagramda popüler hashtag nasıl bulunur, merak ediyorsanız bu siteleri ziyaret edebilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.