Windows 10, Windows 7 veya Windows 8 ile Birlikte Nasıl Kullanılır?

Twitter’ da Anket Nasıl Hazırlanır?

Telefonlar Nasıl Daha Hızlı Şarj Edilebilir?

Microsoft Word’de Otomatik Düzeltme Nasıl Kapatılır?

Android Tabletler Nasıl Fare ve Klavye Olarak Kullanılır ?

Android Tabletler Nasıl Fare ve Klavye Olarak Kullanılır ?

Android işlemcili akıllı cep telefonları ve tabletler yardımı ile artık fare ve klavye kullanmak oldukça kolay bir hale geldi. Bilgisayarda sörf yaparken klavye ya da fare bozuldu derdine son veren Android tabletler ve cep telefonları, aynı işlemi görmeye başladı. Bu uygulamayı kolayca kullanmak için çok sayıda uygulama piyasaya çıkartılsa da kolay kullanımı ve güvenilirliği ile WİFİ Mouse HD uygulaması sayesinde aynı işlemler görülebiliyor. Bilgisayarınızı kontrollü ve kolayca kontrol edebilmek adına çıkartılan bu sistem sayesinde kullanıcıların akıllarındaki Android tabletler nasıl fare ve klavye olarak kullanılır, sorusu da böylece cevaplanmış oluyor.

Bilgisayarınızı Kontrol Etmenin Keyfini Çıkartın

Dahili araçlar ile bilgisayarınızı kontrol ederken kullanıcılara yardımcı olan bir uygulama olan WİFİ Mouse HD uygulamasını hemen bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Android işlemcili tablet ile eşleştirme yaptıktan sonra da rahatça kullanım kolaylığı sağlamaktadır. İster tablet olsun ister de akıllı cep telefonu olsun, Android işlemcisi sayesinde her iki ürünü de klavye ya da fare olarak kullanmak mümkündür. MAC. Windows ya da Linux gibi sistemlerle uyumlu çalışabilen bir uygulama olan WİFİ Mouse HD ile bilgisayarı kontrol edebilme yetkisi verilebiliyor.

WİFİ bağlantısı üzerinden aldığı sinyaller yardımı ile bilgisayarı kontrol edebilen Android tablet ya da cep telefonu, bir klavye ya da fare ne yapıyor ise aynı görevleri üstleniyor. Sağ ve sol tıklama, kaydırma ve giriş tuşu gibi tüm işlemler Android tablet ya da cep telefonlarında yapılabiliyor.android-telefon-ve-tableti-klavye-ve-fare-olarak-nasil-kullanirsiniz-1_640x360

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.